Napojení na dodavatele

Tohle není jen obyčejné napojení! Chcete sloučit víc dodavatelů? Nastavte si individualní marže, párujte kategorie dodavatele s e-shopovými, vyberte si sortiment nebo aplikujte na produkty všemožná pravidla!


Vytváření variant

Pokud to jde, varianty identifikujeme automaticky už ve zdrojovém exportu od dodavatele. Často ale dodavatel tuto informaci vůbec neuvádí, anebo páruje produkty jinak, než potřebujete. Proto máme jednoduché řešení - vytvořte si varianty v naší službě!

Hromadné úpravy produktů pomocí CSV souboru

Potřebujete některé vlastnosti zamknout, aby Vám je dodavatel nepřepisoval, ale nechce se Vám je upravovat ručně? Využijte možnost hromadných úprav pomocí CSV souboru!

Propojení s e-shopem od Shoptetu

Když už máme export stažený od dodavatele, kategorie napárované a data zkontrolovaná, musíme ještě nastavit import směrem z NapojSe do e-shopu.

Cenotvorba

Nastavujte si cenová pravidla nebo si upravujte ceny jednotlivých produktů individuálně. Nastavte si akční ceny pro určité období.

Ruční úpravy produktů

Některé údaje možná nechcete kopírovat od dodavatele, ale upravit si vlastní. Například název produktu, popis, parametry apod. Vlastnosti, které si ručně upravíte, zamkneme. Pak už se nemusíte bát, že vám je dodavatel zase přepíše. Zámky jsou navíc kdykoliv zrušit.

Co to umí

Chcete sloučit víc dodavatelů? Chcete si nastavit individualní marže, párovat kategorie dodavatele s e-shopovými, vybrat si, který sortiment chcete do e-shopu posílat a který nikoliv nebo aplikovat na produkty všemožná pravidla? Podívejte se, jak snadné to může být.

Katalog dodavatelů

Katalog připravených dodavatelů obsahuje ty, jejichž exporty už máme zpracované. Stačí párkrát kliknout a už můžete jeho produkty posílat do e-shopu. Katalog neustále rozšiřujeme.

Zatřídění produktů do kategorií

V tomto článku popíšeme, jak si napárovat kategorie dodavatele s vašimi e-shopovými kategoriemi, případně jak ručně roztřídit jednotlivé produkty.

E-shopové kategorie

Abychom věděli, do kterých kategorií v e-shopu chcete produkty nahrát, musíme znát jejich strukturu. E-shopové kategorie můžete vytvořit buď ručně, nebo si je naimportovat z e-shopu automaticky.

Schvalování produktů

Produkty můžete individuálně schvalovat nebo zamítat, pokud ho v e-shopu mít nechcete. Zamítnutý produkt nebo produkt, který čeká na ruční schválení, se do e-shopu neposílá.

Udělejte první krok k lepšímu e-shopu

Napište nám, co vás trápí.

Odpovíme vám na všechny otázky, ukážeme a představíme vám Sellasticu v celé své jednoduchosti a flexibilitě.