Money S3

Kompletní průvodce propojením e-shopu od Shoptetu s účetním softwarem Money S3 pomocí Shoptet doplňku.


Nastavení FTP pro přenos

Komunikace s Money S3 neprobíhá online v reálném čase, ale pomocí předávání zpráv na FTP úložiště. Když např. chceme z e-shopu do Money S3 dostat objednávku, pošleme ji na FTP a Money si ji po nějakém čase stáhne k sobě. Stejně funguje i přenos produktů nebo skladových zásob opačným směrem - Money pošle pomocí e-shop konektoru soubor s daty na FTP úložiště, my si ho odtud stáhneme a pošleme do e-shopu.

Nastavení číselné řady objednávek v Money S3

Aby Money S3 v pořádku internetové objednávky importovalo, je pro ně potřeba nastavit číselnou řadu.

Odeslání zásob z Money S3 do Integroidu

Pro spárování produktů mezi Money S3 a Shoptetem je nutné produkty z Money S3 vyexportovat na FTP, odkud si je Integroid stáhne. Produkty jsou v Integroidu potřeba v případech, kdy je požadováno přenášet produkty v dokladech/objednávkách s vazbou na sklad, nebo pokud chcete produkty z Money S3 přenést do Shoptetu.

Spárování produktů

Aby byly položky objednávky importované s vazbou na sklad, musí se produkty v Integroidu nejprve spárovat s těmi v Money, protože Money vyžaduje jako identifikátor produktu své vlastní vnitřní ID.

Import produktů z Shoptetu do Money

Pokud potřebujete v Money hromadně vytvořit produktové karty, můžete s výhodou využít hromadného importu produktů z Shoptetu.

Import produktů z Money do Shoptetu

Ačkoliv přímý import produktů pomocí Shoptet API zatím není ze strany Shoptetu podporován, doplněk nabízí alternativní možnost - import pomocí Shoptet doplňku Automatický import produktů.

Nastavení S3 Automatic

Stahování do Money a odesílání dat z Money lze zautomatizovat pomocí modulu Money S3 Automatic.

Mohlo by Vás dále zajímat

Časté problémy či nejasnosti, na které při nastavování Money S3 můžete narazit. Pokud ani zde nenaleznete odpověď na svůj dotaz, prosím napište nám na info@integroid.cz.

Udělejte první krok k lepšímu e-shopu

Napište nám, co vás trápí.

Odpovíme vám na všechny otázky, ukážeme a představíme vám Sellasticu v celé své jednoduchosti a flexibilitě.